Müşteri Sözleşmesi

 

Taraftar 

Hizmet sözleşmesi hizmetler bölümünde belirtilen hizmetleri sağlayan youtubemox.com ve yeni müşteri kaydı bölümünde belirtilen detaylar ile belirtilen kişi, kurum arasında youtubemox.com ait  olan web sayfası internet adresinde faaliyet gösteren İnternet sitesinin kullanımı ve bu site üzerinden satın alınacak hizmetleri belli maddeler ile sağlar. Taraftarlar yapılan sözleşmede yazılı bilgilerin doğruluğunu beyan ve taahhüt etmektedir.

Konusu

Hizmet sözleşmesi müşteri tarafından site üzerindeki işlemlerinde, tüm siparişlerinde, mesajlarında, paylaşımlarında  ve kayıt yapma işlemlerinde vermiş olduğu bilgiler neticesinde yapmaya ve  yapmamaya izni olan kısımlarda ki ödenecek ücretler belirlenir. Siparişlerle tercihleri uyarınca alacağı hizmetler karşısında şirkete ödenecek ücretler de aynı zamanda düzenlenecektir. Verilen sipariş bilgileri müşteri tarafından canlı destek ve WhatsApp görüşmesi sırasında verilecek bilgilerdir. Bu bilgiler yapılan işlemlerde baz alınacaktır. Müşteri ve Üyenin bu bilgileri hatasız ve doğru bir şekilde verdiği var sayılır. 

Sorumluluk

Müşterinin talebi üzerine sipariş olarak ilettiği  hizmetleri youtubemox. com sağlayacaktır. Siparişin kabulü mesajı doğrultusunda youtubemox.com  ilgili ücreti tahsil ettiğini  kabul etmektedir. Siparişte belirtilen hizmeti vereceğini aynı zamanda taahhüt etmektedir.

Yapılacak ödeme şekli, KDV farkları sipariş sırasında çıkartılacaktır. Ardından  toplam miktar ile belirtilerek müşterinin aylık veya senelik ödeme şekline göre ödemesi tutar şirket tarafından belirtilecektir.

Sipariş kabul ve işlemlerin onaylanmasının ardından şirketin müşteri siparişi detayında bulunan hizmete ilişkin Instagram kullanıcı adı, müşteriden teslim alınacak ve hizmet başlamış olacaktır. İlgili hesapların ve şifrelerin sorumluğu müşteride  olacaktır. Bu nedenle doğabilecek zarar ve ziyandan müşteri sorumlu olmuş olacaktır.

Müşteri aldığı hizmet dahilinde youtubemox.com tarafından beyan ve uyarılara uyacağını taahhüt etmektedir. Müşteri, takipçi ve beğeni vb. hizmetinden faydalanırken şirketin yayınlanan her türlü ihtar ya da bildirime uyumayı beyan ve taahhüt etmektedir. 

Müşteri aldığı hizmet dahilinde sahip olduğu Instagram,  takipçi ve Instagram beğeni i gibi erişim hakkı bulunmayan dosya ya da programlara erişmemeyi, bu tarz bir sorundan dolayı herhangi bir problem yaratmamayı, oluşabilecek sorun ya da problemlerde zararı karşılamayı taahhüt etmektedir.

Müşteri Instagram takipçi, Instagram beğeni ya da aldığı hizmetlerin kullanılması sırasında yürürlükte olur. Bununla beraber sözleşme süresince yürürlüğe girecek olan vergi, harç ve benzeri yükümlülüklerin kendisine ait olduğunu kabul ve taahhüt etmektedir.

youtubemox.com tarafından verilen hizmet içerisinde müşteri kendisine ait hesapları dahilinde barındırdığı tüm dosya, doküman, web sitesi ve e-posta hizmetleri ile Kullanacağın ya da faydalanacak tüm işlemlerden kendisi sorumlu olur. Müşteri hizmet içerisinde söz konusu veri, bilgi ve beyanların yasaları aykırılığından doğabilecek tüm hukuki ve cezai sorumlulu kendisi karşılamayı kabul ve taahhüt etmektedir. Bu tarz doğabilecek sorunlardan şirkete  herhangi bir kusur iletilemez. 

youtubemox.com tarafından sayfaları gönderilmeden önce gözden geçirmez, doğrulamaz, ya da kullanıcı tarafından yapılmış sayfaları için herhangi bir şekilde sorumluluk kabul etmez. Şirket kullanıcı hesaplarını bu ana hatları ihlal ettiği için sonlandırabilir.  Başka bir sebeple şirketin kendi ya da kullanıcılarından herhangi birinin işine zararlı olduğuna inandığı takdirde de fesih edebilir. Şirket hukuka aykırılık eden eylemleri öğrendiği taktirde müşteriye haber vermeden silme hakkına sahiptir.

youtubemox.com'un sağlamış olduğu hizmet içerisinde bulunan müşteri verilerinin hatalı kullanımlarından, veri içeriklerinden kaynaklı sorun çıkabilir. Bu durumda şirket doğabilecek maddi ya da manevi zarardan sorumlu tutulmamaktadır. Belirtilen verilerin yedekleme ve saklama yükümlülüğü müşteriye aittir. Şirket müşterinin tüm verilerini düzenli bir biçimde yedekleme ve bakım işlemine tabi tutulmaz. Buna rağmen şirket hizmetlerinde meydana gelebilecek kesinti ya da veri  kaybından dolayı oluşabilecek hatalardan şirket sorumlu tutulmaz.

Şirket müşterinin satın almış olduğu hizmeti tamamen APİ üzerinden sağlamaktadır. APİ’nin güncellenmesi, pasif durumda olması gibi durumlardan doğacak hizmet gecikmesinde  olmaz. Takipçi, beğeni, otomatik beğeni, izlenme hizmetleri, canlı yayın, neden seni hizmetlerde paylaşım sıklığındaki süre minimum 4 saat olmakla beraber sistemin yoğunluğuna bağlı olarak sürekli değişkenlik gösterebilir. Müşteri bu maddeleri okumuş, kabul etmiş ve buna göre hizmet alımında bulunduğunu taahhütte bulunmuş olur. 

Şirket sağlanacak  hizmet içerisinde yaşanan APİ problemini  maksimum 30 iş günü içerisinde çözümleyip, müşteriye hizmet vermek durumundadır. Sipariş 30. iş gününe kadar teslim edilmediği taktirde müşteri cayma ya da iade hakkına sahip olur. Müşteri bunu okumuş, kabul etmiş ve buna göre hizmet aldığını taahhütte bulunmuş olur.

Şirket müşterinin istekleri doğrultusunda hizmet verdiği gibi yapılacak gönderirlerde  takipçilerin  kendi insiyatifi doğrultusunda takip bırakmaları, beğeni  kaldırmaları vb. durumları her zaman gerçekleştirebilir. Gerçek ve aktif kişilerin bunu yapma yetkisine sahip olduğunu ve bu durumun şirkete yansımayacağını müşteri kabul etmektedir.

Süre ve Hizmet Kapsamı

Hizmet sözleşmesi sipariş ve ödeme işlemlerinin internet ortamında şirkete iletilmesi ile birlikte tarafların belirtilen hak ve yükümlülüğü ile başlamaktadır. 

Sözleşme süresi müşterinin ilgili hizmet içi sipariş sırasında seçmiş olduğu ödeme periyodu doğrultusu kadardır. 

Ödemesi gerçekleşen tüm siparişlerin başlama süresi maksimum 6 saattir. Hizmet içeriğine göre bu süreler değişiklik gösterebilir. Ödemesi yapılmış hizmetlerin tamamlanması maksimum 30 iş günü sürebilir.

Garanti kapsamına giren paketler internet sitesi içerisinde satışta olan bazı paketlerde açıkça belirtilir. Süresi ile alakalı hizmet garantisi ibaresi yer almayan hiçbir paket garanti kapsamında olmaz. 

Paketlerde belirtilen süre doğrultusunda garanti kapsamı takipçilerin, beğenilerini, izlenmeleri ve benzeri şekilde düşmeyeceğini garantilememektedir. Belirtilen süre doğrultusunda hizmet garantisi sadece ücretsiz biçimde verilir. Satın alınmış hizmete ait olan sosyal medya hesabı adına geliştirme, hedef ve beklentileri ulaştırma konusunda danışmanlık garantidir. 

Hizmet garantisi doğrultusunda olan paketlerde ücretsiz danışmanlık verip, vermeme hakkı tamamen şirkete aittir. Tüm bu sebeple hizmet garantisi kapsamıyla ilgili maddeler müşteri tarafından okumuş, kabul edilmiş ve taahhüt edilmiş olur. 

Ücret

Hizmet sözleşmesinde belirtilen hizmetler karşılığı olarak ödenecek ücret sipariş işlemi sırasında belirtilen miktar doğrultusundadır. Belirtilen ücretlere KDV  sonradan dahil edilerek hesaplanmaktadır. 

Şirket önceden haber vermeden fiyatlar ve tarifeler üzerinde ileriye dönük olarak değişiklik yapma hakkını saklı bulundurmaktadır. Müşteri bu değişiklikleri kabul, beyan ve taahhüt etmektedir.

Ücret fatura tarihindeki merkez bankası efektif satış kuru üzerinden TL’ye çevrilip ödenmektedir.

Şirket müşteri ödeme işlemini tamamlayıncaya kadar ilgili hizmeti kapatma, açma gibi hakkı saklı tutmaktadır.

Sipariş esnasında belirtildiği gibi satın alınan hiçbir sosyal medya işlemlerinde geri ödeme yapılmamaktadır.

Askıya Alınma

youtubemox. com  tarafından ödemeler konusunda problem çıkması, kredi kartı ile ödeme talimatı olan müşterilerde provizyon sorunları ya da yükümlülükler gibi  maddelerden dolayı şirket müşteriye verilen hizmetlerin tümünü hakkı saklı tutulur.

Yetkili Mahkeme ve İcra Kararı

Hizmet sözleşmesi madde ve başlıklardan ibaret olup, taraflarca okunup anlaşılarak imza altına alınır. Şirket gerek gördüğü takdirde yeni maddeler ya da alt başlıklar ekleye bilmektedir. Aynı zamanda istediği taktirde madde çıkartabilir ya da maddeler üzerinde değişiklik yapabilir. Müşteri bu değişik önceden kabul ettiğini beyan ve talep etmektedir.

Hizmet sözleşmesinin uygulanması sırasında doğacak her türlü uyuşmazlıkların çözümünde Türkiye Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili bulunur.