YoutubeMox Nedir? Güvenli Mi?

Yazar: YouTubeMox

Günümüzde sosyal medyayı aktif kullanmak oldukça önemli bir konu, Youtube’da bireysel olarak çektiğiniz videolar ile kazanç sağlayabiliyor ya da kurumsal olarak ürünlerinizi yada kurumsal kimliğinizi çok daha etkili bir şekilde müşterilerinize yansıtabiliyorsunuz. Ancak bu denli büyük bir platformda rekabetin ne kadar yüksek olduğunu da tahmin etmek zor değil diyebiliriz. Youtube’dan para kazanmak da artık eskisi kadar kolay değil, ilk olarak gerekli koşulları sağlamanız gerekiyor.  Bu koşullardan bir tanesi 4000 saat izlenme süresi (kullanıcıların videolarınızda geçirdiği süre), diğeri ise 1000 aboneyi tamamlamış olmanız. Eğer bu iki koşulu sağlamıyorsanız, Youtube sizi reklam ortağı olarak kabul etmiyor ve para kazanmanızın önüne geçiyor. 

YoutubeMox Market Nedir?

YoutubeMox günümüzün en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Youtube’da, kullanıcıların kanallarını geliştirmek, yükseltmek  ve ilerleme kaydetmeleri için kurulmuş bir hizmet platformudur. Youtube’da para kazanmak için gerekli 4000 saat izlenme süresi ve 1000 abone koşulunu Youtube Market üzerinden satın alacağınız hizmetler ile sağlamak mümkün, fakat Youtube’da para kazanmak, sanıldığı kadar kolay değil. Kanalınız reklam ortaklığı için gerekli koşulları sağlasa bile eğer sağlam bir izleyici kitleniz yoksa, reklam geliriniz çok düşük olacaktır, yani videolarınızın izlenme oranının yüksek olması gerekiyor. Peki izlenme oranınızı nasıl arttırabilirsiniz? 

Youtube’da paylaştığınız videoların yükselmesini ya da düşüşe geçmesini sağlayan bir algoritma bulunmakta, bu algoritmanın temel dayanağı ise etkileşim. Videonuzu paylaştığınız andan itibaren etkileşim oranı (izlenirlik, beğeni, paylaşım, favoriye ekleme vb.) ne kadar yüksek olursa, algoritma videonuzu o kadar yukarı taşıyor. İlk etkileşim önemli, peki etkileşim sonradan artarsa video yükselir mi? Bu sorunun cevabı ise evet. 

Bu konuları göz önüne bulundurduğumuzda YoutubeMox Market olarak ekibimiz, videolarınızı yükseltebilmeniz, etkileşim oranını yükselterek daha fazla organik kitleye erişebilmeniz için izlenme, beğeni, sosyal paylaşım, favori gibi hizmetler sağlamaktayız. 

YoutubeMox Güvenilir Mi?

Bu sorunun cevabı kesinlikle evet, sunduğumuz hizmetlerin tamamı kurumsal ve faturalıdır. Web sitemiz üzerinden satın alacağınız hizmetlerde kredi kartı, banka kartı, havale ve EFT ödeme seçenekleri sunmaktayız. Tüm satın alma işlemlerinizde kullandığınız bilgiler SSL sertifikası ile şifrelenmektedir. Bu kapsamda bilgileriniz tamamen gizli kalır.